حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه

حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه

حمل بار حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه

اگر قصد حمل و نقل و باربری در منطقه زعفرانیه یا از زعفرانیه به مناطق دیگر را دارید کافیست با شماره های شرکت ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان هزینه و زمان جهت حمل وسایل شما را به شما اطلاع دهند

اتوبار زعفرانیه به صورت حرفه ای عمل کرده و تمامی جوانب را در بسته بندی اقلام ریزو و درشت و انتقال رعایت میکندو با یک برنامه ریزی دقیق و بجا در یک زمان دقیق و کاملا مشخص پروسه ی جابجا و اثاث کشی را فراهم خواهد نمود و به نحوه احسنت مراقب وسایل شما خواهد بود تا سالم به مقصد برسند چرا که این اتوبار دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده و کاملا به صورت قانونی کارها را انجام می دهد تنها کافی است یک بار با این اتوبار و باربری جابجا شوید .

اتوبار زعفرانیه در تلاش آن است با یک برنامه ریزی دقیق و به موقع از رنجش خاطر شما بکاهد.اتوبار زعفرانیه با دارا بودن یک رزومه کاری کاملا درخشان در امر حمل اثاثیه منزل و قابل اطمینان آماده ارائه خدمات ویژه و کاملا متفاوت به همشهریان عزیز تهرانی می باشد پرسنل و کادر اتوبار زعفرانیه با ارائه انواع بهترین خدمات تخصصی و بهره گیری از تجربه های چندین ساله ی خود در حمل اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و همچنین شرکت ها یک رزومه کاری درخشان را به ارمغان آورده است

حمل بار حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه

ماشین های اتوبار زعفرانیه شامل :

خاور , نیسان بار , وانت بار , کامیون , کامیونت میباشند , همچنین اگر شما وسیله خاصی را جهت باربری نیاز دارید ما میتوانیم این وسیله را برای شما تامین کنیم .

بیمه بار در اتوبار زعفرانیه : در اتوبار زعفرانیه بار شما تا سقف ۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه خواهد بود .

در اتوباربری زعفرانیه : با بکارگیری جدیدترین محصولات بسته بندی و با امکانات ضد اب و ضد ضربه عدم خسارت به وسایل شما را تضمین خواهیم کرد .

خدمات باربری در زعفرانیه :

ارسال ماشین مناسب جهت حمل و نقل

بیمه مرسولات شما در حمل و نقل زعفرانیه

اعزام نیروی ماهر و با سابقه و با اخلاق جهت باربری در زعفرانیه

بسته بندی حرفه ای وسایل شما

ارسال تجهیزات مناسب بسته بندی

زعفرانیه دهی واقع در شمال غربی تجریش بین سعد آباد و ولنجک بوده که از شمال به آبریز کوه، از جنوب به محمودیه، از غرب به ولنجک و از شرق به تجریش محدود بوده است. (سند هویت محله)
حسین علی خان معید الممالک صاحب بخش عظیمی از زمین های آن بوده است و بیشترین زمین های آن که تا نزدیکی باغ فردوس ادامه داشته زراعی محسوب می شده. پس از احداث خیابان پهلوی (ولیعصر کنونی) جاده ای برای دسترسی به اسد آباد کشیده شد که از حدود باغ فردوس شروع و به سمت شمال سعد آباد ختم میشد، زعفرانیه امروزی در واقع حاشیه همین خیابان قدیمی می باشد.(سند هویت محله)
یکی از محل های قدیمی زعفرانیه اسد آباد است، که بسیاری از پیرمردان و پیر زنان محلی باغ های معروف اسد آباد را به خوبی به یاد دارند و از هوای پاکی که آن روز ها استنشاق می کردند به حسرت سخن می گویند از معروفترین این باغها می توان به باغ زند کریمی، باغ خانم مروان، باغ حاجی کلاهی و باغ خیامی اشاره کرد. از این چند باغ معروف تنها باغ خیامی است که هنوز شکل و شمایل گذشته اش را تا حدودی حفظ کرده و دستخوش تغییر نشده است. محله اسد آباد در میان محله های ولنجک تا زعفرانیه و سعد آباد قرار گرفته که از سمت شمال به ارتفاعات البرز و از سمت شرق به رودخانه سعد آباد و از سمت غرب به خیابان سرلشگر فلاحی زعفرانیه سابق محدود می شود . اکثر کوچه های منشعب از خیابان اصلی بن بست بوده است همچون خود محله که در بن بست کوه البرز قرار دارد و با حرکت از سمت جنوب به سمت شمال محله تغییر سبک معماری بیشتر مشهود می گردد. در بخش های شمال قدمت خانه ها بیشتر است و تغییر بافت جدید به قدیم پررنگ تر به چشم می آید و کوچه ها نیز تنگ تر می شوند . محله اسد آباد یکی از محله های قدیمی شمیران است که اگر چه وسعت چندانی ندارد ولی در گذشته به دو قسمت محله بالا و محله پایین تقسیم می شده است . (جغرافیای تاریخی شمیران)

کلمات کلیدی : حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه , باربری در زعفرانیه , اتوبار زعفرانیه

حمل بار حمل بار اتوبار باربری زعفرانیه

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوی غیر قابل کپی برداری است